Хмельницький район, Хмельницька область

Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад

Чорноострівська селищна рада

Хмельницького району

Хмельницької області

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

спеціаліста по містобудуванню та архітектурі

Чорноострівської селищної ради:

Вимоги до кандидатів на посаду: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра відповідного напряму, вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером, вміння користуватися офісними програмами, в тому числі Microsoft Office, без вимог до стажу роботи, відсутність заборон, визначених частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

При проведенні конкурсу здійснюється іспит кандидатів на заміщення вакантних посад. Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• заява про участь у конкурсі в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та її проходження;
  • заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  • копії документів про освіту;
  • копія паспорта громадянина України;
  • копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • копія трудової книжки (за наявності);
  • повідомлення про заповнення декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік, згідно ЗУ «Про запобігання корупції»;
  • дві фотокартки розміром 4x6.

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Останній термін подачі документів 27.04.2018 р.

За додатковою інформацією звертатись в Чорноострівську селищну раду Хмельницького району Хмельницької області за адресою:

вул. Незалежності, 13, смт. Чорний Острів, 31310, тел. 62-21-41, факс 62-22-74

Е-mail: chorost@ukr.net